Сухомлин без конкурсу призначив начальника управління капітального будівництва

Сухомлин без конкурсу призначив начальника управління капітального будівництва

В міськраді кажуть, що все законно.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин призначив на посаду начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради колишнього в. о. начальника цього управління В’ячеслава Глазунова. Розпорядження про це оприлюднили на сайті міськради.

«Перевести з 10 серпня 2018 року Глазунова В’ячеслава Володимировича з посади головного спеціаліста відділу нагляду за будівництвом управління капітального будівництва Житомирської міської ради на посаду начальника управління капітального будівництва, як такого, що перебував у кадровому резерві на цю посаду», – йдеться у документі.

У статусі виконуючого обов’язки начальника управління В’ячеслав Глазунов працював з 13 вересня 2017 року.

У відділі кадрів міської ради запевняють, що призначення посадовця поза конкурсом — цілком законне.

«Оскільки В’ячеслав Глазунов є посадовою особою згаданого управління і зарахований до кадрового резерву — законодавство дозволяє призначати його на вищу посаду розпорядженням міського голови. Якби він не був посадовцем цього управління, тоді б його могли призначити виключно за конкурсом», – прокоментувала «Вголос.Zt» начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Наталія Хабарова.

За її словами, такий порядок призначення на посаду відповідає постанові Кабміну від 24 жовтня 2001 р. № 1386, якою затверджено типовий порядок формування кадрового резерву. Нагадаємо, що у вересні 2017 року екс-начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради за його бажанням перевели на посаду заступника. Призначили його на посаду у лютому 2017 року.

Leave a Comment