Сухомлин підписав розпорядження про службову перевірку закладів освіти

Сухомлин підписав розпорядження про службову перевірку закладів освіти

Профільного заступника до комісії не включили.

Найближчим часом у Житомирській міській раді перевірять діяльність управління освіти та дитсадочка №58. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті міськради.

Згідно із документом, перевірити мають тендерну документацію по закупівлі товарів для садочка №58 та м’яса для шкіл та садочків міста.

Обидва скандали розгорілися на початку лютого. Про те, що м’ясо, яке постачають до шкіл та садочків, начинене хімікатами, повідомили у Службі безпеки України. Факт завищення закупівельних цін на товари у ДНЗ №58 виявили під час розгляду тендерної пропозиції у депутатських комісіях.

Даним документом також визначено склад комісії, яка проводитиме службову перевірку. Її очолить заступник міського голови Сергій Кондратюк. До складу комісії також увійдуть керівники департаменту бюджету та фінансів, контрольно-аналітичного відділу, юридичного департаменту та голова міської профспілки освітян.

Інспектувати роботу управління освіти будуть до 2 березня.

Нагадаємо, що майже два десятки житомирських освітян прийшли підтримати керівників управління освіти міської ради на засідання депутатської комісії. У житомирській мерії вирішили поки не виділяти кошти на товари для садочка №58.

Leave a Comment