Сухомлин призначив начальника управління транспорту і зв’язку

Сухомлин призначив начальника управління транспорту і зв’язку

Ним став чиновник часів Дебоя.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин призначив начальником управління транспорту і зв’язку переможця конкурсу на цю посаду Костянтина Підпокровного. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті мерії.

«Призначити з 16 квітня 2019 року Підпокровного Костянтина Володимировича на посаду начальника управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради, як такого, що пройшов за конкурсом, з випробувальним строком три місяці, з посадовим окладом згідно із штатним розписом», – йдеться у документі.

Костянтин Підпокровний вже очолював управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради за каденції міського голови Житомира Володимира Дебоя. Працював у Білоцерківському тролейбусному управлінні та ТОВ «Дозор-Україна». У 2016 році брав участь у конкурсі на посаду державного експерта експертної групи стратегічного планування регіонального розвитку Директорату регіонального розвитку при Мінрегіонбуді.

Нагадаємо, що екс-керівник управління транспорту Михайло Грищук звільнився за власним бажанням наприкінці січня 2019 року. Конкурс на нового начальника провели на початку квітня.

Leave a Comment