Сухомлин призначив нового керівника пластового центру

Сухомлин призначив нового керівника пластового центру

З 16 вересня.

Комунальну установу «Пластовий молодіжний центр» Житомирської міської ради з 16 вересня очолюватиме житель Бердичівського району Захар Маковський. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті мерії.

«Призначити з 16 вересня 2019 року Маковського Захара Васильовича на посаду директора комунальної установи «Пластовий молодіжний центр» Житомирської міської ради за погодженням з експертною радою при центрі з посадовим окладом згідно зі штатним розписом», ‒ йдеться у документі.

Згідно із декларацією Маковського, він проживає у селі Новий Солотвин Бердичівського району. Протягом 2018 року отримав 11 тис. 172 грн зарплати у львівського підприємця Ярослава Думича. За реєстром фізичних та юридичних осіб, згаданий підприємець займається продажем спортивного спорядження та інвентарю. Окрім цього, новий керівник комунальної установи отримав у 2018 році 1 тис. 265 грн соціальних виплат.

Нагадаємо, що колишнього керівника пластового центру Житомира звільнили наприкінці серпня. Його призначили у жовтні 2018 року.

Leave a Comment