Сухомлин встановив новому заступнику оклад та надбавку за вислугу

Сухомлин встановив новому заступнику оклад та надбавку за вислугу

Оклад становитиме 6 тисяч 300 гривень.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин своїм розпорядженням звільнив Сергія Кондратюка з попереднього місця роботи та призначив заступником. Додатково встановив оклад у розмірі 6 тис. 300 грн та надбавку за стаж служби в органах місцевого самоврядування в розмірі 15%. Відповідне розпорядження розміщене на сайті Житомирської міської ради.

«Звільнити 9 листопада Кондратюка Сергія Миколайовича, начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради з займаної посади за власним бажанням у зв’язку із затвердженням на посаді заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради», – йдеться у документі.

Наступним пунктом розпорядження Сергія Кондратюка затверджено з 10 листопада на посаді заступника міського голови та призначено йому оклад та надбавку за стаж служби.

Нагадаємо, що у липні Сергія Кондратюка призначили начальником управління ДАБК Житомирської міської ради. На сесії Житомирської міськради депутати проголосували за звільнення з посади заступника мера Олександра Фещенка та призначення на його місце Сергія Кондратюка.