Сухомлин виписав премію начальнику «Інспекції з благоустрою». Попри припис НАЗК

Сухомлин виписав премію начальнику «Інспекції з благоустрою». Попри припис НАЗК

У числі «фаворитів» 8 посадовців.

Начальник КП «Інспекція з благоустрою» Житомирської міської ради Юрій Юзвинський отримав премію за фактично відпрацьований час за ІІ квартал 2018 року у розмірі 30% посадового окладу. Відповідне розпорядження 15 серпня підписав міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Попри те, що 10 серпня він отримав припис від Націонлаьної агенції з питань запобігання корупції.

В числі «фаворитів» міського голови, які отримали найвищий, у 30%, розмір премії окрім Юзвинського ще 7 осіб. Це начальник КАТП-0628 Сергій Колесник, директор «Житомиртранспорту» Іван Фурлет, директор КП «Парк» Ігор Леонченко. Такі ж «винагороди» отримали директори КП «Експлуатація штучних споруд», «Міськсвітло», «Профілактика» «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» та завідуючому «Аптекою №127».

Трохи менше, 21%, отримали син депутата міської ради і директор ВЖРЕП №5 Андрій Кучик та вже звільнений за власним бажанням екс-директор трамвайно-тролейбусного управління Андрій Нечуйвітер.

Керівників «Житомирводоканалу» та «Зеленбуду» Сухомлин преміював на 18%. Начальники ВЖРЕП №1 та ВЖРЕП №9 отримали відповідно 15 та 9% від окладу.

Найменше одержали начальник «Управління автомобільних шляхів» та директор «Спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування».

Нагадаємо, що житомиряни просять змінити систему преміювання у міській раді. У Коростені фінансово заохочуватимуть посадовців, які заощаджуватимуть енергоносії.

Leave a Comment