Сухомлин визначив, як мають поводитися його підлеглі

Сухомлин визначив, як мають поводитися його підлеглі

Мають шанувати народні звичаї і національні традиції.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин видав розпорядження про затвердження кодексу етичної поведінки посадових осіб виконавчих органів міської ради. Відповідний документ оприлюднили на сайті міськради.

Згідно із документом, всіх посадовців Житомирської міської ради мають ознайомити із ним «під підпис». Попередній етичний кодекс було введено в дію ще у 2009 році.

У кодексі прописані обов’язки та права посадових осіб житомирської мерії. Зокрема, у пункті про обов’язки зазначено, що чиновники «мають шанувати народні звичаї і національні традиції». Щоправда, в чому це має виражатися і яке покарання нестимуть ті, хто цього не робить, лишається тільки здогадуватися.

Даним кодексом міський голова також забороняє посадовцям нецензурно висловлюватися та підвищувати голос.

Окремим пунктом у кодексі прописали правила надання інформації. Відтепер посадовці повинні, згідно із документом, надавати інформацію із зазначенням даних, що її підтверджують.

Нагадаємо, що міський голова Житомира своїм розпорядженням зобов’язав підлеглих виконувати Закон України. Міський голова Новограда-Волинського розпорядився забезпечувати квітами всі заходи за його участі.

Leave a Comment