Сухомлин взяв собі у помічники податківця

Сухомлин взяв собі у помічники податківця

Він забув оприлюднити декларацію перед звільненням з податкової.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин призначив своїм помічником співробітника обласної податкової служби Петра Долгих. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті міської ради.

Згідно із опублікованою у березні 2021 року декларацією, Петро Долгих працював головним інспектором відділу з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску. Місце роботи його дружини — ТОВ «Виробнича компанія «Марк». Власником та керівником фірми є друг та бізнес-партнер Сухомлина, депутат облради від «Європейської солідарності» Олександр Рабінович.

Новий помічник Сухомлина працюватиме з 16 серпня у штаті Житомирської міської ради. Розпорядженням визначено розмір посадового окладу та надбавку і ранг держслужбовця. В той же час, станом на ранок 17 серпня на порталі Національної агенції з питань запобігання корупції відсутня декларація Петра Долгих перед звільненням із органів податкової служби. Згідно із чинним законодавством, чинні співробітники ДПС не можуть мати іншу оплачувану роботу.

Нагадаємо, що одіозний екс-депутат облради Смичок став радником Сухомлина. Помічниця міського голови Житомира стала директором департаменту економічного розвитку.

Leave a Comment