Сухомлин взяв собі у заступниці начальницю управління охорони здоров’я

Сухомлин взяв собі у заступниці начальницю управління охорони здоров’я

 Рокіровка.

Новою заступницею міського голови Сергія Сухомлина стала начальниця управління охорони здоров’я Марія Місюрова. Саме її кандидатуру міський голова запропонував на місце Вікторії Краснопір, яка звільнилася за власним бажанням. У ході засідання сесії 23 квітня депутати затвердили Місюрову на новій посаді. До своїх обов’язків вона приступить з 14 травня.

З червня 2016 року Місюрова очолювала управління охорони здоров’я Житомирської міської ради. За інформацією прес-служби міської ради, навчалася у Кримському медичному інституті та закінчила інститут післядипломної освіти. Працювала санітаркою оперблоку Житомирської обласної дитячої лікарні, проходила інтернатуру в обласному консультативно-діагностичному центрі за спеціальністю лікар-радіолог, працювала у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського лікарем – рентгенологом відділення променевої діагностики, а також на посаді директора та головного лікаря медичного центру ТОВ «МДЦ Експерт Житомир». З серпня 2014 працює на посаді викладача терапевтичних дисциплін комунального навчального вищого закладу «Житомирський медичний інститут».

Нагадаємо, стоячи та під оплески депутати проводжали заступницю міського голови у відставку. Житомирське музичне училище очолила заступник директора закладу.

Leave a Comment