Свято кожен день: у Житомирі проведуть тримісячний ярмарок

Свято кожен день: у Житомирі проведуть тримісячний ярмарок

Алкоголь обіцяють не продавати.

Житомирська міська рада планує провести з 1 грудня 2017 року по 10 березня 2018 року ярмарок у районі ТРЦ «Глобал» ярмарок. Відповідний проект рішення виконавчого комітету оприлюднили на сайті міської ради.

«Погодити приватному акціонерному товариству «Житомирський меблевий комбінат» (далі – організатор ярмарку) проведення ярмарку з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності без права реалізації алкогольних напоїв з 01 грудня 2017 року до 10 березня 2018 року з 09.00 год. до 21.00 год. за адресою: вул. Київська, 77, згідно із схемою місць розміщення тимчасових споруд, наданою організатором ярмарку», – йдеться у документі.

Фірма-організатор ярмарку – ПАТ «Житомирський меблевий комбінат». Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, підприємство зареєстроване у Києві. Його власниками є двоє жителів Кіпру.

Нагадаємо, що минулорічний великодній ярмарок у Житомирі тривав на дві доби довше, аніж планувалося. Прибирати ринок на розі Великої Бердичівської та Довженка Житомирська міськрада не буде.

Leave a Comment