Сюрпризи цьогорічного Дня сміху

Сюрпризи цьогорічного Дня сміху

Чого очікувати житомирянам з 1 квітня.

Щомісяця Кабінет міністрів та Верховна Рада вигадують все нові та нові ініціативи для українського народу. Нинішній квітень – не виняток. Чого очікувати житомирянам 1 квітня, коли весь світ святкуватиме День сміху?

Для багатьох не буде сюрпризом підняття ціни на газ. Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, в рамках виконання умов меморандуму з МВФ вирішила «подарувати» збільшення  мінімального тарифу на газ для населення більше ніж втричі. Вже з 1 квітня, і це не жарт, при споживанні до 200 кубометрів газу вам доведеться сплатити 36 гривень за 1 кубічний метр блакитного палива.

Де газ, там і опалення. З початком нового місяця тепло житомирянам обходитиметься як мінімум удвічі дорожче. При чому як із лічильниками, так і без них. Щоправда, щасливим власникам теплових лічильників можна заощадити завдяки теплій погоді.

Сюрприз приготували посадовці і підприємцям. Вже з початком наступного місяця вони подаватимуть нові декларації. В документах зазначатимуть також свою адресу та номер телефону.

З 1 квітня також наступає черговий етап підвищення вікового порогу для отримання пенсії на пільгових умовах. Раніше чоловікам потрібно було мати 20 років і 6 місяців стажу, а жінкам – 15 років і 6 місяців. Відтепер їм доведеться працювати для права на пенсію на півроку довше.

Але не все буде так погано. В Уряді приготували ще й одну позитивну новину для житомирян.

Хворі на діабет від 1 квітня мають змогу отримувати інсуліни безкоштовно. Але тільки в тому разі, якщо вони знаходяться у реєстрі інсулінозалежних пацієнтів. Отримувати препарати зможуть прямо в аптеках, а оплачувати їх вартість буде безпосередньо Міністерство охорони здоров’я.

Leave a Comment