Технічний стан усіх ліфтів Житомира оцінювала фірма, пов’язана із тією, що їх ремонтуватиме

Технічний стан усіх ліфтів Житомира оцінювала фірма, пов’язана із тією, що їх ремонтуватиме

За це отримала понад 877 тисяч бюджетних коштів.

Оцінку технічного стану житомирських ліфтів проводила фірма, пов’язана із однією з тих, які їх ремонтуватимуть. Договори на послуги із підприємством підписувало управління житлового господарства Житомирської міської ради.

Згідно із інформацією, розміщеною на порталі публічних закупівель «ProZorro», оцінку технічного стану ліфтів у житлових будинках Житомира проводило ПСП «Вертикаль». Дочірнє підприємство «Ремліфтмонтаж» ПСП «Вертикаль» є також одним із підрядників з ремонту ліфтів. На обстеження ліфтів витратили 877 тис. 597 грн.

Одноосібним власником ДП «Ремліфтмонтаж» ПСП «Вертикаль», зареєстрованого у Бердичеві, є житомирянин Валентин Петренко. Засновником цього підприємства є житомирське ПСП «Вертикаль», власником якого є та сама особа. Інформацію про це містить єдиний реєстр фізичних та юридичних осіб.

За ремонт 5 ліфтів «Ремліфтмонтаж» має отримати 175 тис. 601 грн. Відповідна сума прописана у договорі між управлінням житлового господарства Житомирської міської ради і самим підприємством.

Ремонтуватимуть житомирські ліфти ще 2 фірми — ПП «Житомирліфт-сервіс» та ПП «Спеціалізоване ремонтне підприємство «Спецліфтреммонтаж». Вони полагодять відповідно 14 та 22 ліфти. Загалом місту обійдеться це у 925 тис. 108 грн.

Нагадаємо, що у житомирській мерії розповіли, які житлові будинки капітально відремонтують у 2017 році. У будинку по вулиці Вільський Шлях замінили ліфти, які не працювали 17 років.

Leave a Comment