Тетерівська сільрада не виконала судове рішення зупинити ліквідацію школи, – прокуратура

Тетерівська сільрада не виконала судове рішення зупинити ліквідацію школи, – прокуратура

 Житомирська місцева прокуратура 1 вересня розпочала кримінальне провадження.

Житомирська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання Тетерівською сільською радою ухвали суду зупинити рішення про закриття Корчацької загальноосвітньої школи. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Тетерівська сільська рада у квітні цього року прийняла рішення «Про ліквідацію Корчацької ЗОШ І-ІІ ступеня», що викликало у місцевої громади хвилю протестів. Місцевою громадою було заявлено до суду позов про визнання незаконним та скасування цього рішення. Житомирський районний суд у травні виніс ухвалу про зупинення рішення сесії сільської ради щодо закриття школи. Проте посадові особи Тетерівської сільської ради не виконали рішення суду. Прийшовши 1 вересня до школи, повідомили дітям і батькам про закриття навчального закладу», – йдеться у повідомленні.

Житомирська місцева прокуратура 1 вересня розпочала кримінальне провадження за фактом невиконання посадовими особами Тетерівської сільської ради судового рішення. Досудове розслідування проводить районне відділення поліції Житомирського відділу поліції ГУНП в області.

Нагадаємо, у школі 40 учнів навчає 16 учителів, із яких 4 викладають по декілька предметів та ще 6 – пенсіонери. У п’яти класах із дев’яти навчання проводиться за індивідуальним планом, оскільки наповнюваність цих класів менше 5 учнів.

Leave a Comment