Тільки у Народицькій громаді рашисти зруйнували більше 200 житлових будинків

Станом на 27 квітня правоохоронці, які документують злочини рашистських окупантів, нарахували у Коростенському районі понад 200 зруйнованих будинків. Про це повідомили у прокуратурі.

Протягом квітня спільні групи СБУ, Нацполіції та ДСНС проводили розмінування та документування злочинів росії у селах Грезля, Давидки, Радча, Нова і Стара Радча та Рубежівка Народицької територіальної громади Коростенського району. На думку оперативників, цей регіон чи не найбільше на Житомирщині постраждав від окупантів.

«Артилерійськими обстрілами та ракетно-авіаційними ударами у вказаних населених пунктах зруйновано понад 200 житлових будинків і господарських приміщень, унаслідок чого вони стали непридатними для проживання та користування», зазначають у прокуратурі.

Нерідко від обстрілів гинули люди. Так, у результаті одного з артилерійських обстрілів, здійсненого рашистами по с. Нова Радча, вибухи відбулися поряд з подвір’ям пенсіонера, який загинув від нанесених важких поранень уламками снарядів.

Під час документування воєнних злочинів встановлені факти пограбування осель, скоєні російськими військовими під час окупації. На сьогодні до поліції вже звернулися 20 потерпілих місцевих жителів, які проживали на окупованій території з перших днів вторгнення. Всіх потерпілих, наголошують у поліції, встановити досить нелегко, адже більшість із них залишили свої домівки.

УВАГА! Якщо ви стали свідком воєнних злочинів, скоєних збройними силами країни-агресора, фіксуйте та надсилайте докази на спеціально створену платформу за посиланням: https://warcrimes.gov.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *