Тіло 23-річного коростенця, який перебував у розшуку, знайшли у річці Уж

Тіло 23-річного коростенця, який перебував у розшуку, знайшли у річці Уж

Поліцейські перевіряють обставини його загибелі.

У Коростені поліція з’ясовує обставини загибелі 23-річного чоловіка. Житель райцентру перебував у розшуку як безвісно зниклий. Його тіло виявили у річці Уж 25 травня. У рамках кримінального провадження поліцейські перевіряють обставини його загибелі. Про це повідомили у Коростенському районному управлінні поліції.

“Увечері 25 травня до Коростенського районного управління поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя про те, що у річці Уж він виявив людське тіло. На місце події виїжджали працівники слідчо-оперативної групи поліції. Першочергово було встановлено, що загиблим є 23-річний житель м. Коростеня, який перебував у розшуку як безвісно зниклий. За інформацією правоохоронців, 21 травня про його зникнення до райвідділу повідомили рідні”, – йдеться у повідомленні.

Під час огляду тіла загиблого на місці події тілесних ушкоджень, які б вказували на насильницьку смерть молодого чоловіка, не виявлено. Причину смерті наразі встановлюють судово-медичні експерти.  У рамках розпочатого кримінального провадження поліцейські з’ясовують усі обставини, які призвели до загибелі чоловіка.

Нагадаємо, у Коростені з річки Уж дістали тіло невідомого чоловіка. Житомир: посередині річки Кам’янки знайшли тіло молодого чоловіка.

 

Leave a Comment