Тонкощі роботи і можливості платіжних систем

Тонкощі роботи і можливості платіжних систем

Сучасна світова економіка істотно відрізняється від тієї версії, яка була характерна для неї ще десять років тому. У наш час міцно вкоренилася електронна комерція, що дозволяє людям комфортно замовляти товари та послуги, не виходячи з власної квартири. Підприємці, які обрали цю сферу діяльності, намагаються привернути увагу клієнтів не тільки якісним і великим асортиментом, але також інноваційним сервісом.

Одним з головних чинників, який впливає на вибір онлайн-магазину, є можливість здійснювати грошові перекази в інтернеті. Для цього підприємці використовують помічників – платіжна система, яка дозволяє виконувати фінансові транзакції безготівковим способом. Пропонуємо докладніше поговорити про можливості та принципи роботи ПС.

Особливості платіжних систем

Під цим поняттям мають на увазі методику, яка надає можливість здійснювати фінансові операції без використання для цього гроші, тобто за допомогою електронних грошей або банківських карт. Електронні платіжні системи дозволяють сучасним підприємцям запропонувати своїм клієнтів більш комфортний і безпечний спосіб взаєморозрахунків.

У наш час особливою популярністю користуються два формати онлайн-оплат:

  • за допомогою банківських карт;
  • за допомогою платіжних шлюзів.

Найпоширенішим варіантом, безумовно, залишається оплата, для якої використовують банківські картки. У більшості випадків покупці виконують грошові перекази в інтернеті за допомогою карт Visa, МастерКард. Для оплати покупки таким способом потрібно ввести реквізити пластикової або віртуальної карти, пройти процедуру аутентифікації.

Другий формат активно завойовує довіру користувачів, так як пропонує виконати фінансову транзакцію максимально швидко і безпечно. Для переказу грошей використовують платіжні шлюзи, які вважаються в своєму роді посередниками між клієнтом і продавцем. Вони відповідають за відправку відомостей про фінансові транзакції, обробку платежу. Підключення цього інструменту надає можливість цілодобово приймати оплати, наприклад, за реалізацію товарів.

Безпека платіжних систем

Ключове питання, яке виникає в процесі онлайн-переказів, пов’язаний з безпекою. Сучасні ПС використовують різні високоякісні методики захисту персональних і платежів сторін фінансової операції. Наприклад, шифрування з’єднання і конфіденційності інформації, проходження аутентифікації і верифікації особистості. Це означає, що клієнти платіжних систем надійно захищені від різних видів шахрайства, неправомірних дій сторонніх осіб.

Leave a Comment