ТОП-4: що обговорювали жителі області у соцмережах цього тижня

ЖИТОМИРСЬКІ МЕДИКИ ПЕРЕКРИВАЛИ ДОРОГУ ТА МІТИНГУВАЛИ БІЛЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Найбільші дискусії цього тижня у соціальній мережі тривали навколо мітингу житомирських медиків, які 21 вересня прийшли з плакатами під стіни міської ради, а потім перекрили проїжджу частину однієї із центральних вулиць обласного центру. Люди просять владу допомогти, бо треба годувати сім’ї… У міській раді кажуть, що обов’язок держави – виплатити всю заборговану зарплату. Думки житомирян з цього приводу розділилися:

«Я прекрасно понимаю людей, которые пришли к мэру со своей наболевшей проблемой. Ведь куда еще им идти? И не понимаю Сергея Ивановича, который только и может, что повторять о том, что это не проблема города, а министерства. Подождите, а вы нам зачем? Зачем нам толпы чиновников, которые кроме отписок ни на что не способны? Вы сидите в кресле мэра не для красоты и не для того чтобы с высокомерием общаться с жителями города. Пусть даже не все присутствующие вчера, отдали за вас голос на выборах в 2015 году, но это вы на них работаете, а не они на вас», – пише Євгеній Демчик.

 

«Багато важких пацієнтів не змогли доїхати до лікарів в обласну лікарню, бо перекрита дорога. І не відомо чи доживуть вони до понеділка. Люди в розпачі. Я категорично проти перекриття дороги!!!», – коментує Віктор Брокарєв.

 

«Эта ситуация в очередной раз доказала, что в городе нет реальной власти. Мэр и его команда – обычные барыги. Ну, а большая часть депутатов, всё правильно – ТУПЫЕ БАБУИНЫ!!!!», – пише Вітор Степанович.

 

«Про затримку зарплат знають від початку року, а медики повинні свої заробленні кошти ще й вибивати», – коментує Ірина Коцюба.

 

«А что “Благодійних внесків” – лавочки закрылись? Добровольно- принудительных?? Есть врачи от Бога не спорю, но и есть наглоты шкуродеры!!! Таким можно и без зп жить!», – пише Леся Шнайдер. 

НОВОГРАД: МІСЬКА РАДА ПРИДБАЛА ДВА КОШИКИ ТРОЯНД ЗА 6 ТИСЯЧ

Новоград-Волинська міська рада у період з 10 по 31 серпня витратила  з бюджету міста на квіткову продукцію майже 30 тис. грн, якою забезпечували заходи за участі голови та його заступників. Деталі відповідних трансакцій містяться на офіційному державному інформаційному порталі Є-Data. Соцмережі вибухнули нищівними коментарями жителів райцентру на адресу міської ради та голови ради Віктора Весельського:

«Ось на що витрачаються кошти платників податків!!!!!!!!!! Промислові підприємства, приватні підприємці та військові наповнюють бюджет заради того, щоб посадовці, які їми розпоряджаються, викидали ці кошти на вітер, і за це ще й собі зарплати по 20-30 тисяч у місяць поробили!!!!!!Просто немає слів!!!!!Що це робиться в цьому Новограді?????» – пише Надія Потайчук.

 

«Навіть на 3760 грн. можна було б купити 107 (!) букетів квітів у бабусь, і, при бажанні, обкласти цими квітами всі пам’ятники в місті. Це до того, що навіть 3760 грн. — це загабато. Це — більше, ніж мінімальна зарплата, більше, ніж багато хто пенсії в місяць отримує. При всіх повазі до Дня незалежності і видатних постатей, до пам’ятників яких були покладені квіти, крім марнотратства, іншого слова не підбереш», – коментує Олег Брюханов.

 

«Война войной, а пир по расписанию… Ни стыда, ни совести…Такого руководства ещё мы не видели…Смотришь на эту сладкую парочку, и плакать хочется…», – коментує Тамара Даниленко.

 

«А ви бачили хоча б один такий букет біля памятника через день-два після покладання квітів? Знаю, що є людина, яка забирає квіти, перескладає і їх пускають по-другому колу. Доречі, депам, які там ловлять на гарячому, рекомендую сісти у засідці десь біля пам’ятника і відловити цю корупційну схему ))», – додав Дмитро Місюра. 

 

«… у Вас волосся дибом не стає на голові від вашого цинізму?! Люди пенсію мають 1400. Чи всі ті, хто крутиться в кабінетах подуріли?! Так поважаєте незалежність України – то купуйте за свої гроші. І відмовтесь від захмарних зарплат!» – коментує Марія Бузато.

 

«Народ коштує влади, яка їм править. З нашого мовчання, вони стать дедалі безцеремонними та нахабними. Раби – не мають право голосу, своєї думки, волі в своїх діях. ХИБА МИ ТАКІ?» – написав Ігор Гриценко.

 БЕРДИЧІВЛЯНИ ПОЧАЛИ ПЛАТИТИТИ 5 ГРИВЕНЬ ЗА ПРОЇЗД У МАРШРУТНИХ «ТАКСІ»

У Бердичеві з 15 вересня почав діяти новий тариф на проїзд у маршрутних «таксі»: 5 грн за разовий квиток. Таке рішення члени виконкому прийняли ще у травні. Відповідно до рішення, підвищення вартості проїзду було «поетапне». З 1 червня вартість квитка зросла до 4 грн, а вже з 15 вересня – до 5 гривень. Цілий тиждень бердичівляни з цього приводу обурювалися у соціальних мережах.

«Ребята, проезд 5 грн, так и будем молча в фейсбуке возмущаться, или может хоть что то сделаем? Хотя бы сходить в “верхам” и спросить за кой фиг мы платим, и где изменения, за что мы платим такую сумму в таком городе? Попросить наших журналистов, активистов, может найдется депутат( или кандидат выборы же на носу) что бы помогли. Хоть что нибудь сделать то, ну молчать то сколько можно?», – пише Анна Шпак-Богатирчук.

 

«Ревегі, напевно, на реконстукцію Амстердаму не вистачає, от і вирішили з мером плату підняти. А наші люди як платили так і будуть платити. Бойкот їм потрібно влаштувати хоч на пару днів, щоб ніхто не їздив на маршрутках та автобусах. А де опозиція? Чому всі мовчать і ніхто не виходить на мітинги? Наші інтереси крім нас ніхто не відстоїть», – пише Олена Бей.

 

«Можна згуртуватися, та подати в суд. Можна згуртувати молодь, бойкотувати поїздки. А хоча б тиждень, молоді люди, навіть ті кому і сорок п’ять і п’ятдесят, відмовитись від транспорту», – коментує Надія Волинець.

 

«А якість перевезень пасажирів на нулі!!! Старі, обшарпані автівки та хамовиті водії … дожились! А що й кому казати? Нічого не зміниться… все робиться задля набиття кишень ” бердичівських товстосумів” !» – коментує  Каті Латюк.

АНОМАЛЬНИЙ ГРАД ГІГАНТСЬКОГО РОЗМІРУ НАКРИВ ДЕЯКІ РАЙОНИ ОБЛАСТІ 

У Житомирській області 21 вересня кілька населених пунтів постраждали від руйнівного граду.  У Бердичеві, Чуднові та Тетерівці Житомирського району розмір крижин був з куряче яйце, а то і більше. Від аномальної стихії пошкоджень зазнали автомобілі та дахи. Фото-наслідки стихії публікували в соцмережах жителі області та активно обговорювали аномальні опади.

«Майже на виїзді з Коростишівської об’їзної лупанув такий град, що всі до єдиної автівки змушені були зупинитись… Але це мало кого врятувало, всі до єдиної автівки були понівечені градом, в деяких навіть повибивало лобові вікна((( Град лупив як м’яч для настільного тенісу», – написав Михайло Гвоздецький.

 

«Град размером с яйцо принес много бед. Материальньій ущерб огромен. Пострадали все от частников до школ и садиков. Есть случаи травматизма. Жертв нет. Советую всем писать заявления. Будет сессия и будем решать. Минимум 1600 гривен дают на помощь. Будем решать вопрос увеличения суммы выплаты», – пише Валерій Шелепа.

 

«Поки цифра у 200 осель є ще неточною, адже люди продовжують приходити і писати заяви. Нині працюють сформовані 4 мобільні робочі групи, по 3 працівники у кожній, вони їздять мікрорайонами Бердичева і оглядають будівлі, складаючи акти і фіксуючи пошкодження. На основі актів і виділятиметься матеріальна допомога», – пише Ольга Каткова.

 

«Всім постраждалим співчуваю!!! А де наша влада? Допомога людям. Шифер на складах по-розбирали, треба підняти ціни…Тільки можуть піднімати ціни на маршрутки і на все інше», – коментує Валентина Вязеленко.

 

«В Ортеку зранку шифер піднявся в ціні на 60 відсотків. Але до обіду і його вже не було. У всіх будівельних магазинах його не має. Люди їдуть в Житомир за шифером», – коментує Олександра Стеценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *