Топ-5 засобів, які врятують від комарів і мошок

Топ-5 засобів, які врятують від комарів і мошок

Аерозолі, спереї, гелі.

Кращий репелент повинен захистити вас від укусів, не викликаючи роздратування. Це головне правило, яким повинні керуватися покупці. Перейшовши за посиланням https://pn.com.ua/ct/8384/ ви побачите наскільки багатий ринок захисних засобів, але далеко не всі з представлених товарів можуть виправдати очікування покупців. Далі ми підготували для вас рейтинг кращих репелентів, які ви можете купити в Харкові.

Спрей Chicco Anti-Mosquito кращий вибір в цьому сезоні. Його формула на основі органічних рослин миттєво захистить вас, забезпечуючи відразливий вплив. По ефективності цей засіб знаходиться на рівні з іншими спреями від комарів і пахне чудово, що зустрічається досить рідко, коли справа доходить до будь-якого репелента від комах. Формула складається з суміші рослинних масел, яка захищає від комарів і комах, і застосовується в якості гладкого, безбарвного щита. Незважаючи на нотки солодощів в ароматі спрею, він відштовхує комах і створює надійний захист.

Порівнюючи цей засіб з іншими натуральними репелентами, ви отримуєте найбільш актуальних склад, який не перевантажений водою, як більшість інших спреїв. При пошуку натурального репеленту від комарів, одними з найбільш важливих речей, які вам потрібно шукати, є ефективність і безпека. І цей продукт задовольняє обом критеріям, оскільки він складається з потужних рослинних компонентів без будь-яких більш небезпечних інгредієнтів, присутніх в деяких хімічних продуктах.

На другому місці опинився Mosquitall, який поставляється в гладкій пляшці у вигляді аерозолю, що забезпечує серйозний захист від комарів. Він контролює комарів і комах протягом декількох годин і має приємний натуральним ароматом. Ви можете використовувати його під час кемпінгу, походів або на пляжі, де докучливі комахи намагаються всіляко перешкоджати вашому відпочинку. Основними репелентами, перерахованими на етикетках, є N, N-діетілтолуамід (9%), спирт етиловий денатурований (52,1% об.), які перешкоджають проникненню комах у ваш простір.

Посередині нашого рейтингу Топ 5 захисних засобів від комах виявився ще один спрей марки Gardex. Виробник стверджує, що цей продукт забезпечує захист від комарів на термін до 10 повних годин завдяки надвисокій концентрації активних DEET. Для багатьох максимальний хімічний захист є необхідністю, особливо в лісових зонах по всьому світу. При цьому, цей продукт не забезпечує захист від поту. Таким чином, для тих, хто використовує його в умовах нестерпної спеки, часте повторне застосування є обов’язковим.

Наступним в рейтингу став не аерозоль і спрей, а роликовий гель Mommy Care. Цей гель має дуже хорошу репутацію за те, що тримає комах на відстані і не подразнює шкіру. Маючи зручні розміри цей продукт, компактно поміщається в бардачку машини, туристичному рюкзаку і навіть в жіночій сумочці. На відміну від DEET, цей продукт практично не має запаху, крім початкового «аромату», аромату, який супроводжує практично кожний гідний репелент.

Завершує наш рейтинг аерозоль всім відомого виробника ОФФ! Серія Family існує вже багато років. Майже кожна людина користувалася цим продуктом, принаймні, один або два рази під час атаки комарів, і завдяки довгій історії вдосконалення своєї формули цей виробник знає, як відганяти комарів і комах. З 25% DEET, зазначеною як активного інгредієнта, OFF!
Який із запропонованих нами засобів краще вирішувати тільки покупцям. Ми розповіли про найдієвіші репеленти, які однозначно вас не розчарують.

Leave a Comment