Торік учасники бойових дій отримали у власність 2,4 тисячі земельних ділянок на Житомирщині

Торік учасники бойових дій отримали у власність 2,4 тисячі земельних ділянок на Житомирщині

А подали майже 20 тис. заяв.

На Житомирщині у минулому році учасники АТО (ООС) оформили у власність 2 тис. 393 земельні ділянки державної та комунальної власності. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки  загальною площею 3 тис. 588 гектарів. Про це повідомли у Головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській област, – інформує прес-служба ОДА.

Головне управлінням Держгеокадастру в області за цей період передало 1 ттс. 900 ділянок площею 3 тис. 464 га, органи місцевого самоврядування – 493 ділянок площею 124 га.

“Найбільше земель учасники бойових дій отримали для ведення особистого селянського господарства – 1 тис. 809 ділянок площею 3 тис. 533 га. Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовим надали 340 ділянок площею 31 га. Ще 244 військовослужбовці отримали землю для індивідуального садівництва – 24 га”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що загалом від часу запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками  учасників АТО (ООС) до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 19 тис. 448 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військовим надано 10 тис. 289 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 11 тис. 570 гектарів.

Нагадаємо, в ОДА кажуть, що з нового року зарплата військових сягатиме 25 тисяч гривень. У Житомирі СБУ затримала військових, які торгували вибухівкою з АТО.

Leave a Comment