Торт Наполеон – смачний десерт від професіоналів

Компанія реалізує готові торти різного плану, кожен може замовити бездоганний варіант солодкого виробу. Торти можуть бути замовлені з різних приводів, це не лише прикраса урочистостей, а й десерт, яким можна порадувати рідних та близьких. Торт Наполеон дозволяє приймати гостей, дає можливість насолодитися чашкою кави разом із смачним тортом.

Особливості створення торта Наполеон

За своєю суттю торт Наполеон створений із листового тіста, яке містить у собі смачні коржі, змащені ніжним ванільним кремом. На сайті ви можете побачити фотографію виробу, почитати його опис, дізнатися про його калорійність, тобто, ви побачите, скільки білків, жирів, вуглеводів, калорій в 100 г продукту. Таким чином, ви зможете зрозуміти, чи підійде вам солодкий виріб.

Торт Наполеон є одним з найпопулярніших, це старовинний рецепт Франції та Італії, його назва в перекладі означає 1000 аркушів, тому що тут є безліч коржів. Торт отримав свою назву, тому що в нашій країні він з’явився саме за часів Наполеона. На сьогоднішній день є безліч рецептів, але загальноприйнятим вважається класичний Наполеон, який має стандартний смак, правильно зроблені коржі та коректно підібраний крем.

Переваги смакових якостей торта від професіоналів

У складі коржів:

  • маргарин,
  • яйця,
  • борошно,
  • оцет,
  • вода.

Однак його особливість полягає в тому, що тісто обов’язково ставлять в морозилку на годину або півтори і потім лише його випікають. Для того щоб зробити крем, достатньо вершкового масла та згущеного молока. Краще якщо торт готують лише професіонали, ви можете бути впевнені у його смакових якостях, він обов’язково відповідатиме вашим очікуванням. Торт Наполеон в компанії можна придбати без особливих проблем, це дуже зручно, тому що ви точно знатимете, скільки шматочків торта вийде для кожного гостя.

Такий виріб користується популярністю, цей торт часто належать до домашніх, але не у всіх виходить ідеальний варіант. Рецепт вимагає певних навичок, за 20 років роботи фахівці кондитерського будинку Вацак вивчили безліч рецептів, вибрали найоптимальніший, і застосовують лише його для створення шедеврів. Торти виходять максимально смачними, поживними, вони приємні та ніжні. Даний виріб відрізняється тим, що має особливу консистенцію, яка до вподоби багатьом покупцям. Торт Наполеон – це чудовий спосіб скоротати вечір за чашкою чаю або кави з друзями. Він обов’язково порадує вас своїм оформленням та чудовим ніжним смаком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *