Тренер-викладач з баскетболу Георгій Демба отримав відзнаку «За заслуги перед містом»

Житомирська міська рада нагородила відзнакою «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня Георгія Дембу – тренера-викладача з баскетболу, який має 60-річний стаж. Відзнаку тренеру вручив міський голова Сергій Сухомлин. Про це повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

800467127_big

«У цьому році на сесії міської ради, яка буде проходити в жовтні місяці, виноситься питання про створення дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся». Прийнято рішення обласною радою про передачу спортивної школи та стадіону «Спартак» на баланс міста, тому починаємо з футболу і в майбутньому перейдемо до баскетболу та інших ігрових видів спорту», – зазначив міський голова.

Він також додав, що на наступний рік закладуть важливий проект з розвитку спортивної інфраструктури вздовж річки Тетерів.

«Ми маємо унікальну можливість у місті використовувати природні ландшафти для розвитку активних видів спорту. Там буде розміщена досить велика кількість спортивних об’єктів, і ми розглядаємо як один з об’єктів – великий спортивний центр, який буде об’єднувати в собі зали для ігрових видів спорту. Тому ми працюємо над тим, що найближчі роки з’явиться спортивна школа й з баскетболу», – додав Сергій Сухомлин.

Довідково. Георгій Демба зробив вагомий вклад у виховання підростаючого покоління, все своє життя пропрацював в Житомирській спортивній школі № 1, є єдиним в Україні заслуженим тренером і заслуженим арбітром з баскетболу.

Нагадаємо, підприємство сина депутата облради будуватиме станцію водних видів спорту. У Новограді капітально взялися за ремонт спортивних приміщень.

Автор фото: прес-служба міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *