Три золоті нагороди привезли житомирські школярі з чемпіонату України з кікбоксингу

Три золоті нагороди привезли житомирські школярі з чемпіонату України з кікбоксингу

Змагання проходили в Рівному.

У Рівному з 27 по 29 квітня проходив чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед школярів. Житомирську область представляла збірна команда з представників житомирської та бердичівської шкіл кікбоксингу під керівництвом тренера Олега Коденського. Представники міста Житомира у складі збірної вибороли 3 золоті нагороди. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“Чемпіонами України серед школярів стали: Антонюк Євгеній, 2005 р.нар., вихованець Житомирської ДЮСШ «Авангард» (тренер Гопанчук В.А.), у ваговій категорії до 38кг у розділі фул–контакт серед старших юнаків; Ліхіцький Артур, 2005 р.нар., вихованець Житомирської ДЮСШ «Авангард» (тренер Гопанчук В.А.), у ваговій категорії +46кг у розділі фул–контакт серед молодших юнаків; Мельник Артем, 2000 р.нар., вихованець Житомирської ДЮСШ «Авангард» (тренер Гопанчук В.А.), у ваговій категорії до 81 кг у розділі фул-контакт серед старших юніорів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, майже 500 спортсменів взяли участь у чемпіонаті Житомирської області з кіокушин карате. Житомирянка виграла Чемпіонат Європи з КУНГФУ.

Leave a Comment