Центр фізичної реабілітації допомагає ставати на ноги пораненим бійцям

Центр фізичної реабілітації допомагає відновлюватися бійцям, які отримали травми та поранення під час війни з росією. Фахівці центру у буквальному сенсі дають захисникам «друге дихання», повертаючи їх до нормального життя.

Захисник Михайло Попко, до центру прийшов на двох милицях. Травму отримав, підірвавшись на міні у місті Довгеньке Харківської області. Вижив дивом, однак уламки міни настільки пошкодили ноги, що ходити без милиць не міг. Коліна у Михайла майже не згиналися. Боєць звернувся до центру, де пройшов 2 повні курси реабілітації. Як наслідок ‒ нині він ходить без милиць.

«Прийшов у Центр на милицях, які у мене забрали. Одну я сам викинув після чергової процедури, як тільки відчув, що можу спиратися на ногу, іншу ‒ відібрав реабілітолог. Тепер ось ходжу без них», ‒ сказав Михайло.

За словами лікаря-реабілітолога Вадима Червінського, який уже 6 років працює в центрі, Михайло Попко потрапив до нього із великою кількістю рубців на ногах.

«Колінний суглоб Михайла згинався лише на 5 градусів. Зрозуміло, що без допомоги милиць пересуватися він не міг. Протягом 40 днів у нашому закладі йому було проведено лікувальний масаж, мануальну розробку та тейпування. Тож від нас вийшов упевненим кроком без милиць», ‒ каже Вадим Червінський.

У центрі кажуть, що якісна реабілітація військових у воєнних умовах дуже важлива. Від початку війни центр фізичної реабілітації ні на мить не припиняв своєї роботи. Адже наші Герої-захисники потребують профільної реабілітації та висококваліфікованої допомоги.

Адреса центру: м. Житомир, вулиця Велика Бердичівська, 30.

Час роботи: з понеділка по п’ятницю 9:00-18:00, субота ‒ 9:00-15:00, неділя ‒ вихідний.

Телефон: +380(96)116-94-50.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *