Центр захисту тварин: завдяки чіпуванню ідентифікували 402 безпритульні собаки у Житомирі

У Житомирі методом чіпування ідентифікували та зареєстровали 402 безпритульних та 36 домашніх собак. У комунальному підприємстві “Центр захисту тварин” продовжують цю роботу і закликають містян чіпувати своїх домашніх улюбленців. Про це повідомила прес-служба міської ради. Процедура відбувається в межах реалізації Бюджету участі і є безкоштовною.

«Електронна ідентифікація тварин – підшкірна імплантація мікрочіпу (стерильна капсула з біоумісного скла розміром з рисове зерно), який несе в собі унікальний 15-значний номер з усією необхідною інформацією про тварину та її власника. Процедура є швидкою, безболісною та цілком безпечною для життя та здоров`я тварини. Умови чіпування власницьких собак: тільки для власників собак; проживання на території Житомира; попередня реєстрація тварини на сайті https://animal-id.info (підтвердити внесення даних в діючий міський реєстр Житомира); собака повинна мати щеплення від сказу, яке було проведене не пізніше як за рік до моменту чіпування», – йдеться у повідомленні.

До слова, електронна ідентифікація – це найнадійніший, найгуманніший, швидкий та абсолютно безпечний спосіб ідентифікації тварин. У багатьох розвинених країнах світу електронна ідентифікація тварин є обов’язковою, в інших – ця процедура дуже популярна. А з 2010 року в’їзд тварин без наявності спеціального мікрочіпа в країни Євросоюзу заборонено.

Нагадаємо, що фінансування даного проекту має здійснюватися за рахунок бюджету участі. Планували торік встановити чіпи 5 тисячам тварин. Однак умовою бюджету участі є реалізація його протягом року.  На 5 тисяч тварин мали витратити 500 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *