Цифровий живопис краєвидів Житомира представив місту художник із Сєвєродонецька

Цифровий живопис краєвидів Житомира представив місту художник із Сєвєродонецька

На картинах – визначні пам’ятки міста та відомі місця.

Краєвиди Житомира, виконані за допомогою цифрового живопису, представив художник Дмитро Раков. Виставку «З любов’ю з Житомира» відкрили у приміщенні Житомирської міської ради 17 січня.

Художник Дмитро Раков родом із Сєверодонецька Луганської області, але вже декілька років живе у Житомирі, який став йому близький, подарував друзів та нові знайомства.

«Мета цієї виставки показати, що Житомир – це не лише Батьківщина Сергія Корольова, морозива чи панчішних виробів, а  місто з тисячолітньою історією», – розповів він.

У планах художника розширити географію проекту і відтворити краєвиди Житомирської області, а саме: маєток Терещенків та колишню резиденцію Шодуарів в селі Іванівці.

Зображатиме краєвиди й надалі у техніці цифрового живопису. У планах – почати малювати на склі.

«Поки не можу дозволити собі малювати фарбами та й місця відповідного для цього немає. Цифровий живопис – це коли у вас замість полотна – графічний планшет, котрий підключений до комп’ютера. Є свої плюси – художник має право на помилку і може робити копії», – розповів Дмитро Раков.

Виставка у міській раді триватиме близько місяця, а далі – поїде до Львова.  

Нагадаємо, у грудні художник Дмитро Раков провів арт-посиденьки «В колі друзів». У жовтні художник Василь Сірик показав своє бачення світу. Анжеліка Рудницька представила у Житомирі виставку вишитих картин.

Leave a Comment