Туристи із Житомира, які “затрималися” на єгипетському курорті через обмежувальні заходи, повернуться додому

Туристи із Житомира, які “затрималися” на єгипетському курорті через обмежувальні заходи, повернуться додому

У готелі, де живуть житомирянки, вірус не виявили.

Туристи із Житомира, які “затрималися” на єгипетському курорті у Шарм-ель-Шейху через обмежувальні заходи, що ввели через підозру на короновірус у двох інших готелях, невдовзі повернуться додому. Про це повідомила житомирянка Марія Уланова на своїй сторінці у Facebоok. У готелі, де перебуває Марія з друзями, карантину немає, бо вірусу не виявили. 

“Друзі! Я радію, що вас у мене багато і особисті повідомлення завалені, але у нас поганий інет, бо багато мешканців готелю на інет зв’язку! Це ось сьогоднішнє повідомлення, але вчора нас щє обіцяли сьогодні усіх усіх забрати в незалежності, коли у кого виліт…”, – написала вона.

За інформацією Міністерствао інфраструктури України, туристи, які відпочивали на курортах Єгипту Шарм-ель-Шейх та Хургада в готелі Reef Oasis Beach Resort 5* та Sentido Reef Oasis Senses Resort 5* перебуватимуть на карантині. Якщо лабораторні тести після закінчення карантину не виявлять випадків захворювання на COVID-19 або підозр на зараження ним, наші туристи зможуть повернутися додому.

Відпочивальників просять зберігати спокій, залишайтеся на зв’язку з турагентами для отримання від них актуальної інформації відносно зворотних рейсів, та з представниками МЗС.

Станом на ранок 15 березня, в Єгипті зафіксовано 109 випадків SARS-COV-2. Двоє людей померли.

Нагадаємо, школи та садочки Житомира закрили на карантин. Через короновірус. Заражена короновірусом жінка з Радомишльського району померла, — головний санлікар України.

Leave a Comment