У 9 школах області встановлять компостери для переробки відходів з їдалень

У 9 школах області встановлять компостери для переробки відходів з їдалень

Школи обрали на конкурсній основі.

У 9 школах Житомирської області встановлять компостери для переробки харчових відходів. Про це повідомили у офісі реформ Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України. Школи обрали на конкурсній основі.

«Мінприроди разом із МОН оголосили про результати еко-освітнього конкурсу «Компола». За результатами конкурсу, у 200 з 400 шкіл, які подавалися на конкурс, буде встановлено компостер для переробки харчових відходів. Серед переможців є навчальні заклади з усієї України. Так, компостер отримають 12 шкіл-інтернатів, 22 опорні школи, 1 спеціалізована школа для дітей з особливими потребами та 165 загальноосвітніх шкіл», – йдеться у повідомленні.

У числі закладів-переможців з Житомирщини: Коростенський міський ліцей Житомирської області, Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14, Несолонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоград-Волинської районної ради, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 м.Житомира, Радомишльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, Житомирська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5, Навчально-виховний комплекс “Школа-гімназія-ліцей” № 10 м. Бердичева, Житомирський екологічний ліцей № 24.

Цікаво, що проект «Компола» ініціювали київські школярі. Їхню ідею підтримали у Міністерствах. Сьогодні «Компола» успішно діє у 32 навчальних закладах України.

Нагадаємо, у Житомирі школи та садочки були без опалення, бо владі байдуже на дітей. Про це заявила депутат міської ради Любов Цимбалюк. Нітрати у питній воді та недовкладання продуктів: в області перевірили школи та садочки.

Leave a Comment