У Баранівці відкрили пам’ятну дошку журналісту (ФОТО)

У Баранівці відкрили пам’ятну дошку журналісту (ФОТО)

 Анатолій Стрільчук був редактором районної газети.

У Баранівці 7 липня відкрили пам’ятну дошку журналісту, письменнику, колишньому головному редактору газети «Слово Полісся» Анатолію Стрільчуку. Про це повідомила прес-служба Барановської міської ради.

У міській раді кажуть, що день відкриття вибрали не випадково, адже 9 липня виповнюється 86 років з часу виходу у світ першого номера газети «Більшовицький штурм» (перша назва газети «Слово Полісся»).

«Мітинг зібрав тих, хто знав журналіста, працював, спілкувався чи дружив з ним. Було сказано багато гарних слів про Анатолія Павловича, виступаючі поділилися своїми спогадами про бувшого головного редактора. Присутні вшанували пам’ять про журналіста хвилиною мовчання», – йдеться у повідомленні.

Анатолій Стрільчук народився у багатодітній селянській родині 14 вересня 1947 року в селі Зосимівка Ємільчинського району. Працював кореспондентом Новоград-Волинської районної газети. У 1975 році був направлений на роботу в Коростенську міськрайонку. А в 1981 році став головним редактором Баранівської міськрайонки.

Нагадаємо, у Житомирі відкрили пам’ятник митрополиту Іларіону. У Новограді за чверть мільйона відкрили пам’ятний знак Небесній сотні та загиблим учасникам АТО.

Leave a Comment