У Баранівці відсутні вільні місця у дитячих садочках

У Баранівці відсутні вільні місця у дитячих садочках

Черга на влаштування у ДНЗ – 114 дітей.

У місті Баранівці відсутні вільні місця у дитячих садочках. А 114 дітей знаходяться у черзі на влаштування у дошкільні навчальні заклади. Про це «Вголос.zt» повідомили у відділі освіти міської ради.

«У місті зареєстровано 902 дитини дошкільного віку. А загальна кількість місць у Баранівському ДНЗ «Сонечко» та Полянівському ДНЗ «Ялинка» – 259. Вільні місця відсутні, а заповнені садочки на 127 %. Черга на влаштування у дошкільні навчальні заклади складає 114 дітей», – йдеться у повідомленні.

За інформацією управління, щонайменше місту потрібен ще один садочок. Для задоволення такої потреби та забезпечення всіх дітей дошкільною освітою міська рада прийняла рішення про відкриття «Центру розвитку дитини». Відповідно до рішення міської ради «Про бюджет на 2017 рік», сукупна сума, виділена на дошкільні навчальні заклади Баранівської ОТГ, становить: з місцевого бюджету – 8784,91 тис. грн, спеціальний рахунок – 2068, 933 тис. грн.

Нагадаємо, житомиряни просять мерію перевірити їдальні у дитячих садках та школах.  Відповідну петицію оприлюднила житомирянка.