У Бердичеві арештували підозрюваного у постачанні наркотиків до виправної колонії

У Бердичеві арештували підозрюваного у постачанні наркотиків до виправної колонії

Він переховувався від слідства.

За результатом розгляду ухвалою Бердичівського міськрайонного суду 11 березня 2020 року підозрюваному у збуті наркотиків у виправну колонію застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів із правом внесення грошової застави у розмірі 42 тис грн. Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

«За версією слідства, 27-річний мешканець Житомирського району зберігав та збував наркотичні засоби у місця позбавлення волі. Зокрема, придбані наркотичні засоби фасував у пакети, додаючи для збільшення ваги ще й камінці та картоплю, щоб зручно було перекидати через високу огорожу на територію виправної колонії», ‒ йдеться у повідомленні.

Чоловіка на місці злочину у червні 2019 року затримали працівники колонії. В нього на місці вилучили наркотичні засоби.

Про підозру чоловікові повідомили ще 24 січня 2020 року. Однак попри попередження правоохоронців, він переховувався від слідства. Знайшли та затримали його 10 березня. Нині чоловік чекає на суд.

Нагадаємо, що на Житомирщині поліція розшукує втікача з виправної установи. У Житомирі спортсмени викрили дільничного, який поширював наркотики.

Leave a Comment