У Бердичеві поліція шукала вибухівку

У Бердичеві поліція шукала вибухівку

Нині встановлюють, хто повідомив про небезпеку.

Працівники вибухотехнічної служби ГУНП провели огляд приміщення та навколишньої території, де, за інформацією аноніма, було закладено вибухівку. Жодних предметів або речовин, які могли б становити загрозу людям, не виявлено. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП у Житомирській області.

«Близько 11:40 год. 13 вересня до поліції надійшло анонімне повідомлення про вибухівку у приміщенні закладу, де функціонує державна лотерея, у місті Бердичеві. Одразу ж після отримання тривожного повідомлення за вказаною адресою виїхали слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб», – йдеться у повідомленні.

Працівники вибухотехнічної служби ГУНП, застосовуючи спеціальні технічні засоби, ретельно оглянули приміщення та навколишню територію.

Інформація про подію належним чином зареєстрована. Тривають заходи зі встановлення особи автора тривожного повідомлення.

Відповідно до чинного кримінального законодавства, за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності передбачено покарання у вигляді ув’язнення від 2 до 6 років.

Нагадаємо, у Брусилівському районі чоловік копав картоплю, а викопав артилерійський снаряд. На зупинці громадського транспорту в Житомирі знайшли підозрілу валізу.

Leave a Comment