У Бердичеві поширили фейк про зґвалтування на виборчій дільниці, – поліція

У Бердичеві поширили фейк про зґвалтування на виборчій дільниці, – поліція

Правоохоронці закликають перевіряти інформацію.

Поліція перевірила інформацію, яку поширювали деякі мас-медіа, про згвалтування працівниці окружної виборчої комісії у Бердичеві. Правоохоронці встановили, що вона не відповідає дійсності. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

13 березня між двома членами окружної виборчої комісії виник словесний конфлікт на робочому місці. Про це до поліції повідомила жителька райцентру, 1991 року народження, учасниця інциденту. Жінка розповіла, що близько 15:00 у приміщенні ОВК під час словесної суперечки її образив колега. Чоловік, як встановили поліцейські, місцевий житель, 1979 року народження. У своїх поясненнях факт конфлікту він підтвердив, однак категорично заперечив будь-які інші дії.

“Зібрані поліцейськими на місці події, а також у ході опитування членів окружної виборчої комісії свідчення жодних підстав для твердження про вчинення згвалтування або іншого кримінального правопорушення не мають”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, судитимуть банду “фейкових” поліцейських, які торік напали під Бердичевом на підприємців . 33-річний житель Радомишльського району був контррозвідником фейкового «міністерства держбезпеки «ДНР».

 

Leave a Comment