У Бердичеві правоохоронці вилучили 37 комп’ютерів та понад 22 тисячі гривень в нелегальному гральному закладі

У Бердичеві правоохоронці вилучили 37 комп’ютерів та понад 22 тисячі гривень в нелегальному гральному закладі

Заклад був облаштований під вивіскою “Космолот”.

У Бердичеві 28 листопада прокуратура спільно з поліцією під час обшуку у нелегальному гральному закладі виявила 37 комп’ютерів та понад 22 тис грн.  Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Зокрема,   Бердичівською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Бердичівського ВП ГУНП в області,  з метою виявлення можливого місця доступу до азартних ігор на гральних автоматах, проведено санкціонований обшук у нелегальному гральному закладі, що діяв у Бердичеві.

“Під час обшуку виявлено та вилучено 37 одиниць комп’ютерної техніки, кошти на суму 22 тис. 400 грн, ймовірно, здобуті від забороненої законом діяльності та інші речі, які містять інформацію про вчинене кримінальне правопорушення. Незаконний гральний заклад облаштовано під вивіскою «Космолот» в приміщенні п’ятиповерхового будинку, що на праві приватної власності належить місцевому підприємцю, який, у свою чергу, передав приміщення в оренду жительці Брусилівського району”, – йдеться у повідомленні. 

Наразі, під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України триває досудове розслідування, яке проводить місцевий відділ поліції.

Нагадаємо, у Малині під виглядом продажу лотерей працював гральний заклад. У Житомирі «накрили» ще три гральні заклади.

Leave a Comment