У Бердичеві судитимуть підприємця, який привласнив бюджетні кошти під час реконструкції футбольного поля гімназії

У Бердичеві судитимуть підприємця, який привласнив бюджетні кошти під час реконструкції футбольного поля гімназії

85 тис. грн.

Підприємець, який привласнив понад 85 тис. грн бюджетних коштів під час реконструкції футбольного поля гімназії у Бердичеві, постане перед судом. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

“За даними слідства, підприємець, відповідно до укладеного у грудні 2019 року з відділом освіти, молоді та спорту Гришковецької селищної ради Бердичівського району договору, мав виконати реконструкцію майданчика із синтетичним покриттям (футбольного поля) на загальну суму 770 тис. грн, розташованого на території місцевої гімназії.

Однак до офіційних документів про виконаний обсяг робіт підрядник вніс неправдиві відомості про будівельні роботи, які фактично не виконував, завищивши таким чином вартість робіт на суму понад 85 тис. грн, які привласнив”, – йдеться у повідомленні.

За процесуального керівницт.ва Бердичівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами привласнення бюджетних коштів, підроблення документів та використанні завідомо підроблених документів приватним підприємцем під час реконструкції футбольного поля у Бердичеві. Наразі процесуальним прокурором затверджено обвинувальний акт за ч. 1 ст. 191, ч.ч. 2, 4 ст. 358 КК України та скеровано до суду.

Досудове розслідування проводив Бердичівський відділ поліції. Публічне обвинувачення у справі підтримуватиме Бердичівська місцева прокуратура.

Нагадаємо, судитимуть екс-директора житомирського підприємства, який привласнив понад 400 000 гривень. Чиновник РДА та підприємець підробили документи та привласнили понад 760 тис. грн з бюджету

Leave a Comment