У Бердичеві судитимуть студентку, яка замовила вбивство свого батька

У Бердичеві судитимуть студентку, яка замовила вбивство свого батька

21-річній дівчині світить «довічне».

Бердичівська місцева прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом скоєння замовного вбивства, що сталося у Бердичеві. Свого батька «замовила» у 19-річного бердичівлянина 21-річна студентка. Про це повідомили у прокуратурі області.

“Установлено, що несприйняття батьківських зауважень та настанов щодо своєї поведінки призвели до виникнення неприязних стосунків між донькою та батьком. Бердичівлянка, яка навчалася в одному з престижних київських університетів, вирішила, що і в подальшому не потребує ні батьківських настанов, ні самого батька взагалі. А тому особисто взялася за організацію свого злочинного умислу – вбивства батька. Для реалізації скоєння злочину 21-річна студентка залучила свого знайомого, 19-річного жителя Бердичева. З ним розробили план та уклали між собою угоду: хлопець зобов’язався позбавити життя батька дівчини, за що мав одержати від замовниці винагороду, розмір якої попередньо не визначили”, – йдеться у повідомленні.

Діючи за заздалегідь розробленим планом, дівчина по мобільному телефону подзвонила батькові та, під приводом передати належні їй речі, попросила його увечері вийти з будинку та передати її знайомому валізу з речами. Після цієї телефонної розмови вона повідомила свого спільника про час та місце зустрічі із батьком. Коли чоловік виніс речі, хлопець накинувся на нього та завдав тяжких тілесних ушкоджень, від яких потерпілий помер у реанімаційному відділенні міської лікарні, не приходячи до свідомості.

Такі умисні дії замовниці вбивства кваліфіковано за ч.3 ст.27, п.11 ч.2 ст.115, п.12 ч.2 ст.115 КК України (організація вбивства, вчиненого на замовлення та за попередньою змовою групою осіб), а злочинні дії виконавця кваліфіковано за ч.2 ст.27, п.6 ч.2 ст.115, п.11 ч.2 ст.115, п.12 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство, з корисливих мотивів, вчинене на замовлення та за попередньою змовою групою осіб). За вчинений злочин передбачено покарання – позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, в Андрушівському районі 30-річний селянин жорстоко вбив пенсіонерку.  Поліція оперативно встановила особу можливого вбивці, а за кілька днів затримала підозрюваного.

Leave a Comment