У Бердичеві відбувся фестиваль для прийомних батьків та дітей «Увага дитині – успіх країні»

У Бердичівському міському Палаці культури 12 листопада відбувся обласний фестиваль-конкурс «Увага дитині – успіх країні», учасниками якого стали родини з Бердичева, Бердичівського, Ружинського, Любарського районів, у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Конкурс має на меті підтримати талановиті родини, дати можливість обдарованим дітям заявити про себе за допомогою вокалу, танцю, віршів, рукоділля, грі на музичних інструментах тощо.

Принесемо радість у життя дітей», з такими словами ми йшли на зустріч Обласному конкурсу – фестивалю родин «Увага дитині-успіх країні», а коли зустрілися з творчістю дітей , хочу сказати, що діти принесли радість усім дорослим!!! Всім нам: організаторам і батькам, які взяли на виховання дітей-сиріт, опікунам, всім, хто слідкував за виступами юних виконавців в урочистій залі.
Велика, дуже велика вдячність родинам, які взяли на виховання дітей, позбавлених батьківської опіки, за те, що вкладають душу у їх всебічний розвиток, за те, що не лише турбуються за їх матеріальні статки, але і розвивають творчо, дарують щасливе дитинство своєю увагою, турботою та вірою у щасливе майбутнє дітей-сиріт.
Благодійний фонд «Надія Є» виборов конкурс на реалізацію Обласного соціально-культурного проекту «Увага дитині – успіх країні» та спільно зі Службою у справах дітей та за сприяння управляння культури Житомирської облдержадміністрації і шанованих меценатів дарує радість,особливим дітям, у вигляді медалей, відзнак, подаруночків”, – сказала голова Благодійного фонду “Надія Є” Надія Юшкевич.

Автор фото: Анастасія ЗАЛУЖНА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *