У Бердичеві виділять майже 21 мільйон із бюджету на соцзахист

У Бердичеві виділять майже 21 мільйон із бюджету на соцзахист

В тому числі на «комуналку» для міського голови.

У наступному році Бердичівська міська рада витратить 20 млн 700 тис. грн на соціальний захист. Відповідну інформацію оприлюднили на сайті міськради.

Найбільше коштів — 5 млн 357 тис. грн — витратять на пільговий проїзд у маршрутках Бердичева. На перевезення залізничним транспортом витратять 1 млн 593 тис. грн. На утримання територіального центру соціального обслуговування з бюджету піде 4 млн 453 тис. 300 грн. Матеріальну допомогу малозабезпеченим верствам населення передбачать у сумі 4 млн 50 тис. грн.

Серед запланованих видатків на соціальний захист також 800 тис. грн компенсації за житлово-комунальні послуги інвалідам по зору та почесним громадянам Бердичева. Останнім коштом міського бюджету відшкодовуватимуть повну вартість «комуналки». У той час як за інвалідів сплачуватимуть лише половину. До почесних громадян міста належить і міський голова Бердичева Василь Мазур. У 2016 році, згідно із декларацією, він отримав на посаді мера 195 тис. 494 грн. Ще майже 130 тис. грн Мазур зберігає на рахунку у банку.

Нагадаємо, що у серпні 2017 року Василь Мазур отримав майже 25 тис. грн зарплати. Крім того, з липня він щомісячно отримує премію.

Leave a Comment