У Бердичеві жінка намагалася «продати» своє житло 5 покупцям

Жителька Бердичева «продала» своє житло аж 5 покупцям одночасно. На цьому заробила майже півмільйона гривень. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Обвинувачена придумала шахрайську схему легкого заробітку, а саме, «продаж» частини свого приватного будинку та прилеглої до нього земельної ділянки. Вона шукала зацікавлених покупців нерухомості, показувала їм «гарну пропозицію» та називала ціну продажу (10 тис. доларів США). Переконавши клієнтів, вона брала завдаток і навіть писала розписку про отримані готівкою гроші та призначену дату укладення договору купівлі-продажу», повідомляють у прокуратурі.

Після одержання суми завдатку жінка обмежувалася лише телефонними розмовами із покупцями. За даними правоохоронців, суми передоплат сягали від 50 до 500 тис. грн.

Вироком суду шахрайці призначене покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та стягнення 700 тис. грн на користь потерпілих.

Нагадаємо, що житомирський шахрай привласнив понад 8 млн грн своїх знайомих. У Житомирі затримали шахрайку, яка брала кредити за чужими паспортами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *