У Черняхівському районі люди голосують без паспортів, – ОПОРА

У Черняхівському районі люди голосують без паспортів, – ОПОРА

 Перші порушення.

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували голосування виборців без паспортів на дільниці у Черняхівському районі. Про це повідомила прес-служба мережі.

«У селі Зороків Черняхівського району (ВО№ 66, м. Малин) на дільниці №181143 зафіксовані непоодинокі голосування виборців без паспортів», – зазначив спостерігач ОПОРИ.

У частині 1 статті 76 Закону зазначено, що при проведенні голосування на виборчій дільниці два члени дільничної виборчої комісії надають виборцю можливість проголосувати: один член дільничної виборчої комісії за умови пред’явлення виборцем одного з документів, зазначених у частині другій статті 2 цього Закону, та наявності виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці надає виборцю список для підпису. У частині другій статті 2 цього Закону вказано, що документом, який підтверджує громадянство України, є паспорт громадянина України; військовий квиток (виключно для військовослужбовців строкової служби та тимчасове посвідчення громадянина України). Лише ці Документи, зазначені у пунктах 1, 7, 8 частини другої цієї статті, є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на звичайних та спеціальних виборчих дільницях.

Нагадаємо, у Коростені деякі виборці голосували до офіційного відкриття дільниці. На виборах Президента зможе проголосувати майже мільйон жителів Житомирської області.

Leave a Comment