У декларації екс-заступника житомирського губернатора знайшли порушень на 1,4 мільйони

У декларації екс-заступника житомирського губернатора знайшли порушень на 1,4 мільйони

Корупційне правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму майже 8,3 млн грн. Серед осіб, які подали недостовірну інформацію у деклараціях – колишній перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Геннадій Дмитренко. Обґрунтовані висновки про виявлені ознаки кримінальних правопорушень будуть направлені до Національного антикорупційного бюро України та Національної поліції України. Про це 23 вересня повідомила пресслужба НАЗК.

“Геннадій Дмитренко, подаючи декларацію за 2015 рік, недостовірно вказав відомості про житловий будинок, який належить йому на праві власності, а також про розмір отриманих ним доходів. Загалом виявлено порушень на суму майже 1,4 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Обґрунтовані висновки щодо ознак кримінального правопорушення буде направлено до Національної поліції.

Недостовірну інформацію у деклараціях подали народний депутат України Петро Сабашук, суддя Ірпінського міського суду Київської області Дмитро Чернов, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак, голова Чутівської районної ради Полтавської області Володимир Филенко, колишній перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Геннадій Дмитренко, голова Дніпропетровської обласної ради Дніпропетровської області Гліб Пригунов.

До слова, відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, екс-заступника колишнього губернатора Кізіна звільнили з Мінекології через порушення «Присяги держслужбовця». Екс-заступник губернатора задекларував подарунок у 30 тисяч доларів. З’явилася інформація, хто є найбагатшою людиною в облдержадміністрації.

 

 

Leave a Comment