У декларації Наталії Чиж зникли автомобіль “БМВ” та старший син

Секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж значно збагатилася у порівнянні з 2014 роком. Про це свідчить декларація за 2015 рік, подана чиновницею до національного агентства з питань запобігання корупції.

Відтак, протягом 2014 року Наталія Чиж задекларувала 276 тис. 591 грн доходів. У той час, як її чоловік заробив 347 тис. 570 грн. Втім, за 2015 рік заробітки Наталії Михайлівни зросли майже вшестеро. Її річний дохід склав понад 1 млн грн. Статки її чоловіка дещо більші: 1 млн 325 тис. 940 грн.

Із цьогорічної декларації зник автомобіль BMW 528i, який належав чоловікові. Однак секретар міської ради повідомила, що має 210 тис. грн готівки.

Зник із декларації Чиж і старший син Антон. Його Наталія Михайлівна вказувала в автобіографії під час балотування та декларації за 2014 рік. Цікаво, що саме на Антона оформлені більшість підприємств, якими до обрання секретарем міськради керувала Наталія Чиж. З 3 листопада 2015 року Антон Щеглов є власником ТОВ “Кангор Трейд” і директором ПП “Експо Трейд Груп”. Саме на цих підприємствах у 2015 року як директор отримувала зарплату секретар мерії. Третя фірма — ТОВ “Компанія Грейн Груп” — перебуває у стадії припинення. Однак це не завадило цього року їй отримати понад 18 тис. грн зарплати.

Нагадаємо, що перший заступник міського голови каже, що Наталія Чиж прогулює депутатські комісії. За свою секретарську каденцію Чиж уже 12 разів була у відпустці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *