У День міста житомирянам покажуть «Лебедине озеро»

У День міста житомирянам покажуть «Лебедине озеро»

Найцікавіше з програми свята.

З 8 по 10 вересня місто Житомир відзначатиме 1133-ю річницю. Прес-служба міської ради анонсувала найцікавіше з програми свята.

Зокрема, 8 вересня на майдані імені С.П. Корольова о 19:00 стартуватиме традиційна «Культурна версія». На житомирян чекає балет «Лебедине озеро» в постановці Раду Поклітару, у виконанні артистів театру сучасної хореографії «КИЇВ МОДЕРН-БАЛЕТ»; виступ від Житомирського академічного музично-драматичного театру імені І. Кочерги; фаєр-шоу від Театру вогню «Махатма».

На центральних вулицях міста 9 вересня відбудеться святковий парад військових духових оркестрів, а о 19:00 на майдані імені С.П. Корольова – гала-концерт зірок української естради за участі Alyosha, Kadnay, Анастасії Приходько та PIANOБОЙ.

На майдані Соборному 10 вересня з 9:00 розпочнеться Другий космічний напівмарафон, а о 18:00 на Замковій горі відбудеться музичний фестиваль JAZZOMYR.

Нагадаємо, житомирська міська рада витратить майже мільйон гривень на День міста. Орієнтовний перелік заходів, які житомирянам варто очікувати протягом 7-10 вересня, оприлюднили на сайті житомирської міської ради.

 

1 Comment on this Post

Leave a Comment