У Держгеокадастрі області знову призначили нового керівника

У Держгеокадастрі області знову призначили нового керівника

Посадовець має розв’язати старі невирішені питання.

У головному управлінні Держгеокадастру у Житомирській області призначили чергового нового керівника. Ним став Олександр Олександрович Ходаківський. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Це людина, що живе і працює в Житомирі, розуміє пріоритетність виділення земель учасникам АТО та, сподіваюсь, буде відстоювати інтереси жителів області. Посада керівника геокадастру – це, перш за все, велика відповідальність. Ця людина повинна виправдати сподівання суспільства», – сказав голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

Перед новим керівником стоять невирішені питання. Найбільш резонансні – земля для львівських студентів та відсутність землі для учасників АТО.

«Аби вирішити ці проблеми, між керівництвом області та Держгеокадастром напрацьовано спільний план дій. Зокрема, голова ОДА чекає від т.в.о. Держгеокадастру в області скасування наказів на земельні ділянки для львівських студентів», – повідомили у прес-службі.

За словами голови облдержадміністрації, буде введено певний мораторій на виділення земель фізичним особам у районах, де є поклади бурштину чи титану. Звертатися зможуть державні компанії з відповідними ліцензіями, які публічно і прозоро повинні пройти визначену процедуру, у тому числі – погодження з місцевими громадами.

Крім цього, оперативного розгляду потребують питання виділення землі для учасників АТО. Нині залишилися без розгляду близько 3 тисяч звернень демобілізованих на виділення земельних ділянок.

Нагадаємо, у середу, 22 червня, атовці перекрили трасу Київ – Чоп неподалік від Житомира. Бійці вимагали перегляду розподілу землі та призначення нового керівника Держгеокадастру в області.

Leave a Comment