У Держпраці розповіли, хто винен у смерті різноробочого, якого вбило струмом

У Держпраці розповіли, хто винен у смерті різноробочого, якого вбило струмом

 Під час перевірки на підприємстві знайшли 36 порушень.

Комісія завершила спеціальне розслідування обставин смерті підсобного робітника товариства з обмеженою відповідальністю «ОРАНДЖ ВУД», що у селищі Народичах.

Як вже повідомляв «Вголос.zt», молодого чоловіка вбило струмом. Про це повідомила прес-служба управління Держпраці у Житомирській області. Під час перевірки підприємства комісія знайшла 36 порушень.

«Цього дня на території згаданого підприємства відбувалось буріння свердловин. Один із підсобних робітників товариства (1994 року народження) перебував на будівельному майданчику та разом з іншими працівниками виконував допоміжні роботи. Коли буріння свердловин було завершено, потерпілий пішов на обідню перерву, після якої відійшов у напрямку подрібнювача деревини та підняв з землі електричні кабелі, внаслідок чого отримав ураження електричним струмом і згинув на місці події», – йдеться у повідомленні.

За інформацією комісії, на території товариства окреме обладнання було побудоване без проектної документації. Крім того, суб’єкт господарювання експлуатує обладнання підвищеної небезпеки, а саме: трансформаторну підстанцію 10/0,4 кВ без отримання відповідних дозвільних документів. Серед інших причин настання нещасного випадку: невиконання посадових обов’язків та вимог інструкцій з охорони праці. Комісія визначила чотири особи, які причетні до настання нещасного випадку, а даний нещасний випадок визнала таким, що пов’язаний з виробництвом. Крім того, посадові особи управління здійснили позапланову перевірку дотримання вимог законодавства про охорону праці та промислової безпеки під час експлуатації деревообробного обладнання у ТОВ «ОРАНДЖ ВУД», під час якої виявили 36 порушень.

«До адміністративної відповідальності притягнули одну посадову особу товариства та попередили його директора про необхідність негайно зупинити роботу трансформаторної підстанції, експлуатацію електрогосподарства, окремого технологічного обладнання та відсторонити від роботи працівників, які не пройшли професійне навчання і перевірку знань з питань охорони праці», – додали в управлінні.

Нагадаємо,що на бердичівському заводі “Прогрес” металева конструкція впала на робітників. Є загиблі. Спеціальна комісія розслідує нещасний випадок, який трапився з водієм та листоношою Укрпошти.

Leave a Comment