У двох житомирських лікарнях відкриють Школи Супергероїв

У двох житомирських лікарнях відкриють Школи Супергероїв

ФОТО.

У рамках проєкту «Право на освіту» у Житомирі планують створити дві сучасні школи у дитячих лікарнях. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації. Проєкт покликаний надати дітям, які проходять стаціонарне лікування, доступ до якісної освіти та спілкування з однолітками.

«Вже триває ремонт приміщення в обласній дитячій клінічній лікарні. А 24 липня депутати міської ради під час сесії підтримали виділення коштів в сумі 233 тис. грн на реалізацію соціального проєкту на базі КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека». Таким чином, вже до кінця року планується, що Школи Супергероїв будуть створені в обласній та міській дитячих лікарнях», – йдеться у повідомленні.

Разом з яскравими кольорами, сучасним дизайном у проєктах враховані всі санітарні норми та медичні показання для дітей.

Варто зауважити, що Житомир став другим містом після Києва, де стартувала реалізація проєкту з розбудови лікарняних шкіл «Право на освіту».

Нагадаємо, у міськраді обіцяють, що до кінця серпня учні школи №10 займатимуться фізкультурою у новій спортзалі. Конкурс на посаду директора школи №7 виграв вчитель, випередивши замдиректора та викладача з університету.

Leave a Comment