У дитсадках на Овруччині вирішили розмістити амбулаторії та стоматкабінет

У дитсадках на Овруччині вирішили розмістити амбулаторії та стоматкабінет

Прокуратура через суд оскаржує оренду.

Коростенська місцева прокуратура заявила позов про розірвання договорів оренди та припинення користування приміщеннями освітніх закладів Овруцького району загальною площею понад 220 м кв. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

«Установлено, що Овруцькою районною радою у березні поточного року прийнято неправомірні рішення про передачу в оренду частини приміщень дошкільних навчальних закладів для надання послуг, не пов’язаних із навчально-виховним процесом», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, частину приміщень дитсадків у селах Листвиниці та Шоломках дозволили здавати в оренду під амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

«Ще одним рішенням райради дозволено надати в оренду 20 м кв. приміщення дитсадка для розміщення стоматологічного кабінету. Такі рішення суперечать чинному законодавству про освіту, оскільки законом не передбачено використання приміщень закладів освіти для будь-яких інших цілей окрім надання освітніх послуг», – уточнили у прес-службі.

Наразі позов перебуває на розгляді у суді.

Нагадаємо, прокуратура через суд вимагає визнати недійсним надання в користування громадській організації мисливських угідь площею 3 тис. га. До цієї площі увійшла і територія військового полігону. Позов перебуває на розгляді у суді.

Leave a Comment