У дитячому таборі «Супутник» зі страхом чекають серпня

Вже з 1 серпня всі державні закупівлі відбуватимуться через систему «ProZorro». Такий порядок визначає Закон України «Про публічні закупівлі». У дитячому таборі «Супутник», який нещодавно передали з балансу КП «Реклама» на КП «Парк» з острахом чекають 1 серпня. Адже саме з цієї дати всі продукти харчування закуповуватимуть виключно через електронні торги.

«Якщо сьогодні ми закуповуємо продукти у виробників, яких ми знаємо, і щодо якості продуктів яких ми впевнені, то з серпня місяця ми будемо змушені придбавати їх у невідомих виробників або посередників. У разі, якщо виробник із іншого регіону дасть меншу ціну хоча б на гривню – будемо змушені купувати в нього», – поскаржився директор КП «Парк» Володимир Шуст.

Одним із виходів могли би стати детально прописані умови тендеру, в яких ітиметься про якість продукції, інші умови. Однак є ризик, що жоден із учасників тендеру не зможе забезпечити всі умови і конкурс доведеться переносити. А це означає, що діти у таборі можуть залишитися без їжі.

Сьогодні у «Супутнику» дітям, які відпочивають у таборі, працівники установи навіть готують власну випічку. Заклад працює у чотири зміни та охоплює оздоровленням понад тисячу дітей.

Сьогодні у мерії розглядають можливість приймати дітей на відпочинок протягом усього року. Для цього навіть готові, у разі доцільності, побудувати капітальне приміщення, яке не боятиметься холодів.

Нагадаємо, що цього року міська рада бюджетним коштом придбала 900 путівок для пільгових категорій дітей та обдарованої малечі. Торік на Житомирщині було оздоровлено вдвічі менше дітей, аніж в середньому по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *