У кінотеатрі імені Франка показують українське кіно на новому обладнанні

У кінотеатрі імені Франка показують українське кіно на новому обладнанні

Зросла кількість відвідувачів.

Завдяки новому кінообладнанню, встановленому в житомирському кінотеатрі імені Івана Франка, валовий збір за минулий рік зріс на 100 тис. грн у порівнянні з 2015 роком. Про це повідомила директор КП «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Інна Сергійчук.

За її словами, у 2017 році планують подвійний ріст по валовому збору. Крім цього, від кафе, що працює в кінотеатрі, очікують отримати 60 тис. грн чистого доходу, тоді як торік було 40 тис. грн.

«Підприємство за 2016 рік забезпечило беззбиткову діяльність. Відбувається поступовий ріст валового збору в зв’язку зі встановленням нового кінообладнання, яке ми поставили тільки у другому півріччі минулого року. Через реконструкцію вулиці Михайлівської могли вийти на мінусовий показник, але відкрили «чорний» хід і змогли обслужити глядача та вийти на позитивну динаміку», – повідомила Інна Сергійчук.

Протягом 2016 року підприємство отримало понад 1,6 млн грн.

«Першу половину року ми працювали національним кіно. Школи нас відвідують, ми обов’язково демонструємо їм виховну тематику. Акцент робимо на патріотичному вихованні. Останнім часом показували фільм «Воїни духу». Нам прийшов лист вдячності від авторів кінофільму, тому що наше місто найкраще відгукнулося на цей кінофільм. Була тісна співпраця з громадською організацією «Серця кіборгів». Серед учнів пройшов на «ура» мультфільм «Кирило Кожум’яка», – додала директор підприємства.

Нагадаємо, у Житомирі нагородили переможців учнівського кінофестивалю «Жук» (ФОТО). Житомиряни збирають підписи, щоб відновити колишній кінотеатр «Космос».

Leave a Comment