У Кмитівській школі-інтернаті завершили службове розслідування стосовно спалаху гепатиту А

У Кмитівській школі-інтернаті завершили службове розслідування стосовно спалаху гепатиту А

Протиепідемічні заходи тривають.

Робоча група у складі фахівців управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, спеціалістів управлінь охорони здоров’я та освіти і науки облдержадміністрації провела службове розслідування стосовно спалаху гепатиту А серед учнів Кмитівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Станом на 22.11.2016 року захворіли 34 дитини віком до 17 років. Дата першого захворювання 06.10.16 року, останнього 17.11.16 року. В ході проведеного медичного спостереження за контактними особами було виявлено двох хворих дітей з клінічними проявами та за результатами вірусологічного обстеження крові виявлено ще 31 хвору дитину, які госпіталізовані до інфекційних відділень медичних закладів області», – йдеться у повідомленні.

У даний час на стаціонарному лікуванні знаходиться 14 дітей. Інші 20 захворілих дітей у задовільному стані, після проведеного лікування виписані з лікарні із заключним діагнозом вірусний гепатит А.

«Проведено 179 досліджень проб з об’єктів зовнішнього середовища, в т.ч. 29 проб питної води, 139 гігієнічних змивів та 20 проб харчових продуктів, відхилень від нормативних показників не виявлено. Працівниками Головного управління Держпродспоживслужби при проведенні позапланового обстеження навчального закладу було виявлено ряд порушень та недоліків щодо дотримання вимог санітарного законодавства», – розповіли у прес-службі.

Станом на 22.11.2016 року 30 дітей навчального закладу щеплено  проти вірусного гепатиту А та вирішено питання щодо вакцинації працівників закладу та дітей, які не отримали щеплення. Медпрацівниками Коростишівської ЦРЛ  24-25 листопада 2016 року буде проведена вакцинація даних осіб.

Проведення комплексу протиепідемічних заходів у школі-інтернаті продовжується та перебуває на постійному контролі Держпродспоживслужби району та області.

Нагадаємо, кількість хворих на ГРВІ в області зросла і становить майже 5 тисяч осіб. 293 людини обстежили у Житомирі на цукровий діабет.

Leave a Comment