У Коростені нагородили школяра, який ризикнув своїм життям, щоб урятувати собаку

У Коростені нагородили школяра, який ризикнув своїм життям, щоб урятувати собаку

Пес провалився під кригу.

У Коростені нагородили школяра, який, ризикуючи життям, врятував собаку з крижаної пастки на річці Уж. Про це повідомили в управлінні ДСНС України у Житомирській області. 

Начальник Коростенського міжрайонного відділу Управління ДСНС області Сергій Рудзік нагородив грамотою та подарунком 9-класника Едуарда Струпінського, за проявлені мужність та героїзм під час порятунку життя собаки.

«Ми гуляли з друзями біля річки, а собака Білка із сусіднього двору бігла за нами, – поділився спогадами Едуард. – Потім вона зникла, а невдовзі ми побачили її у воді. Мені стало шкода собаки, і я кинувся її рятувати».

10 лютого хлопець, ризикуючи життям, по тонкій кризі дістався до тварини та витягнув її за шию з ополонки. Відео, відзняте друзями, потрапило в мережу й одразу стало першою темою для обговорення. Героїчний вчинок підлітка став прикладом для наслідування, адже він діяв, як справжній рятівник. Хлопець зазначив, що подібних ситуацій з ним раніше не траплялося.

«Коли подзвонила директор школи і повідомила, що Едік врятував пса, я не здивувалася, – розповіла мати хлопця. – Він дуже любить тварин, але коли вже натрапила на відео в соціальних мережах, в мене на очі навернулися сльози. Хоча він справді ризикував своїм життям, я його не сварила, але дуже злякалась за нього. Я пишаюсь своїм сином, його вчинок свідчить про те, що ми виховували його правильно».

Це ГЕРОЙ Коростеня

👏Це ГЕРОЙ Коростеня‼️ Який ціною свого життя спас собаку!👍Дуже прошу зробити репост↪️ та поставити лайк❤️💡Про цей геройський вчинок повинні знати всі! А ті хто знає хлопця, напишіть в коментарях!➡️10.02.2019 – Коростень, підвісний міст, біля човневої (лодочної ) станції!⠀🔔Підписуйтесь на @korostentodayhttps://www.facebook.com/korostentoday/ВСЕ НАЙЦІКАВІШЕ ТУТ‼️⠀#коростень #korosten #korostentoday

Gepostet von КОРОСТЕНЬ today: am Sonntag, 10. Februar 2019

Очільник місцевих рятувальників Сергій Рудзік запропонував парубку в майбутньому вступити до лав рятувальників, щоб допомагати не лише чотирилапим. Школяр обіцяв подумати над цією пропозицією.

За поданням Коростенського міського відділу освіти його кандидатура висунута на розгляд комісії щорічного міського рейтингу «Гордість міста» в номінації «Гуманна справа».

Leave a Comment